
Бокс зовнішній 8-ми модульний Viko Lotus 90912108
382,50 ₴
- В наявності
- Код: Lotus 90912108
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс зовнішній пластиковий з кришкою ViKO Lotus . Комплектується металевим DIN-рейкою шиною заземлення.Розміри: 175х230х100.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість автоматів | 8 шт |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 175 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382,50 ₴
