
Бокс внутрішній 16-ти модульний Viko Lotus 90912016
688,50 ₴
- В наявності
- Код: Lotus 90912016
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс внутрішній пластиковий з кришкою ViKO Lotus . Комплектується металевим DIN-рейкою шиною заземлення.Розміри: 290х233х103.Глибина утоплення:74.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість автоматів | 16 шт |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 290 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Глибина утоплення | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,50 ₴
