
Бокс зовнішній 18-ти модульний Viko Lotus 90912118
909 ₴
- В наявності
- Код: Lotus 90912118
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс зовнішній пластиковий з кришкою ViKO Lotus . Комплектується металевим DIN-рейкою шиною заземлення.Розміри: 220х390х104.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість автоматів | 18 шт |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 220 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴
