
Комбінація розетки з заземленням та вимикача 2-кл. ViKO Palmiye 90555582 Сірий
351 ₴
- В наявності
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінація розетки з заземленням та двуклавишного вимикача зовнішня. Має пылевлагозащиту IP54. Номінальний струм:10А. Напруга:230В. Країна виробник: Туреччина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
