
Автоматичний вимикач на дін-рейку 3р 100А
2 560 ₴
- В наявності
- Код: BM125-3C100
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний модульний 3 полюсний вимикач змінного струму з граничної комутаційної здатністю при змінному струмі 20 кА на номінальний струм 100 А .
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 71.75 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні | |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴


