
Круг алмазний для залізобетону "Глибокий різ" Ø115×2.2×22.2 мм, 13200об/хв SIGMA (1923021)
115 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1923021
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Круг алмазний для залізобетону "Глибокий різ" Ø115х2.2х22.2 мм, 13200об/хв Sigma (1923021) — алмазне коло, призначене для сухого різання цегли, черепиці, шиферу, високоміцного бетону.
Особливості:
- Корпус кругів виготовлений із високоякісної інструментальної сталі та витримує під час роботи великі механічні навантаження;
- Алмазні порошки — високоміцні синтетичні монокристали;
- Насиченість алмазною крихтою 22%-24%;
- Наявність бічних сегментів алмазоносного шару дає змогу різати з максимальною глибиною, без перегрівання алмазного шару;
- Відрізна крайка наноситься за допомогою спікання, що запобігає сколи та збільшує термін експлуатації.
Купити коло алмазний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Кількість сегментів | 9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1923021 |
| Висота алмазного шару, мм | 7.5 |
| Висота сегменту, мм | 7.5 |
| Діаметр диска, мм | 115 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 13200 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Вуглова шліфувальна машина (УШМ) |
| Розмір | he - 115, he1 - 22.2, H - 2.2 мм |
| Тип упаковки | картонні коробки |
| Товщина диска, мм | 2.2 мм |
| Товщина сегменту, мм | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴

