Лебідка автомобільна електрична 8000lbs SIGMA (6130031)
Характеристики:
- Зусилля - 8000lbs
- Напруга - 12В
- Довжина троса - 29м
- Потужність - 2650Вт
- Лінійна швидкість при макс навантаженні (м/хв): 1.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Матеріал троса | Сталь |
| Привід лебідки | 12V |
| Функціональне призначення | Кросовер, Легкове авто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6130031 |
| Довжина троса, м | 29 |
| Максимальне зусилля, Нм | 8000 Ibs (3629кг) |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Потужність, Вт | 2650 Вт |
| Напруження, В | 12 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 543 ₴


