
Заклепки алюмінієві Premium 4.0×12.7мм 50 шт SIGMA (2611541)
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: TR2611541
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Заклепки алюмінієві Premium 4,0*12, 70 мм 50 шт Sigma (2611541) використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників. Покращена якість використовуваних матеріалів дає змогу використовувати цей тип заклепки в промисловому виробництві.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2611541 |
| Діаметр заклепки, мм | he4.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.1 |
| Довжина заклепки, мм | 12,7 мм |
| Кількість у пакунку | 50 шт |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 12.7, Ø - 4.0, H - 6.0-8.0, Ø1 - 4.1 мм |
| Закріплена товщина, мм | 6.0 - 8.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴

