
Заклепочник (литий корпус) 260мм SIGMA (2621011)
334 ₴
- В наявності
- Код: 2621011
- +380 (50) 923-61-76
Заклепочник (литий корпус) 260мм SIGMA (2621011) Заклепочник - це інструмент, який використовується для з’єднання декількох деталей з металу, дерева, тканини та інших синтетичних матеріалів, за допомогою заклепок різного діаметру та довжини. Дозволяє швидко виконати заклепувальні з’єднання навіть при односторонньому доступі до місця клепки. Ударостійкий корпус, основа з алюмінієвого сплаву, дуже якісний, не деформується та не втрачає свій зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Рукоятки металеві з ергономічними, двокомпонентними ручками. Рукоятки служать для того, щоб інструмент не ковзав у руці під час інтенсивної роботи. Кулачки виготовлені з хромомолібдена, що гарантує тривалий термін експлуатації. Трикулачкова конструкція забезпечує надійний рівномірний зажим заклепки. У комплект входять насадки під різні діаметри заклепок і ключ для їх заміни. Перед створенням з’єднання, в деталях, що будуть скріплюватися, потрібно просвердлити наскрізний отвір, що має діаметр на 1-2 мм більше, ніж діаметр циліндра заклепки.
Характеристики:
- Литий корпус
- Робочі частини інструменту виготовлені з конструкційної сталі
- Насадки для заклепок різних діаметрів та ключ для їх заміни
- Фіксатор інструмента в неробочому стані розташований на ручках інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2621011 |
| Діаметр заклепки, мм | Ø2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм |
| Довжина, мм | 260 мм |
| Корпус | Литой |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Ручки обрізаних |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | ✔ - 2.4, 3.2, 4.0, 4.8, L - 260 мм |
- Ціна: 334 ₴





