
Круг відрізний алмазний універсальний Ø230×2.4×22.2мм 6600об/хв SIGMA (1922171)
292 ₴
- В наявності
- Код: 1922171
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний алмазний універсальний Ø230×2.4×22.2мм, 6600об/хв SIGMA (1922171) Призначений для різання керамічної плитки, керамограніту, фарфору, скла, мармуру та інших будівельних матеріалів при обов’язковому водяному охолодженні.
Корпус виготовлений з міцної легованої сталі, яка здатна витримати значне механічне навантаження і високу температуру.
Характеристики:
- Високоякісні синтетичні алмази
- Оптимально підібрані компоненти металевої зв’язки гарантують тривалий робочий ресурс при роботі навіть з найскладнішими в обробці матеріалами
- Оригінальна суцільна форма ріжучої кромки дозволяє плавно і безударно здійснювати необхідні різи в оброблюваному матеріалі і забезпечує чистий, акуратний різ без тріщин і відколів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1922171 |
| Діаметр диска, мм | 230 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 6600 |
| Маса брутто, кг | 0.650 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Вуглова шліфувальна машина (УШМ) |
| Розмір | ↓ - 230, he1 - 22.2, H - 2.4 мм |
| Тип упаковки | картонні коробки |
| Товщина диска, мм | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴
