
Круг відрізний алмазний "Турбо" Ø180×2.2×22.2мм 8000об/хв SIGMA (1922251)
306 ₴
- В наявності
- Код: 1922251
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний алмазний "Турбо" Ø180×2.2×22.2мм, 8000об/хв SIGMA (1922251) Призначений для різання бетону, бордюрного каменю, цегли, тротуарної плитки, граніту, черепиці, шиферу та інших будівельних матеріалів без примусового охолодження. Охолодження водою підвищує ресурс круга.
Корпус виготовлений з міцної легованої сталі, яка здатна витримати значне механічне навантаження і високу температуру.
Характеристики:
- Високоякісні синтетичні алмази
- Оптимально підібрані компоненти металевої зв’язки гарантують тривалий робочий ресурс при роботі навіть з найскладнішими в обробці матеріалами
- Оригінальна турбо-сегментна форма ріжучої кромки дозволяє швидко і ефективно здійснювати необхідні різи в оброблюваному матеріалі
- Мінімізація бічного тертя завдяки сегментованій формі ріжучої кромки
- Круглі вирізи в корпусі диска для більш ефективного охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1922251 |
| Діаметр диска, мм | 180 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 8000 |
| Маса брутто, кг | 0.356 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Вуглова шліфувальна машина (УШМ) |
| Розмір | he - 180, he1 - 22.2, H - 2.2 мм |
| Тип упаковки | картонні коробки |
| Товщина диска, мм | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴
