Круг відрізний алмазний "Турбо" Ø300×3.2×32мм, 5600об/хв SIGMA (1922281) Призначений для різання бетону, бордюрного каменю, цегли, тротуарної плитки, граніту, черепиці, шиферу та інших будівельних матеріалів без примусового охолодження. Охолодження водою підвищує ресурс круга.
Корпус виготовлений з міцної легованої сталі, яка здатна витримати значне механічне навантаження і високу температуру.
Характеристики:
- Високоякісні синтетичні алмази
- Оптимально підібрані компоненти металевої зв’язки гарантують тривалий робочий ресурс при роботі навіть з найскладнішими в обробці матеріалами
- Оригінальна турбо-сегментна форма ріжучої кромки дозволяє швидко і ефективно здійснювати необхідні різи в оброблюваному матеріалі
- Мінімізація бічного тертя завдяки сегментованій формі ріжучої кромки
- Круглі вирізи в корпусі диска для більш ефективного охолодження
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1922281 |
| Діаметр диска, мм | 300 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 32 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 5600 |
| Маса брутто, кг | 1.2 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Вуглова шліфувальна машина (УШМ) |
| Розмір | he - 300, he1 - 32, H - 3.2 мм |
| Тип упаковки | картонні коробки |
| Товщина диска, мм | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

