
Зубило з обмежувачем 300х16х23мм Sigma (4325131)
150 ₴
- В наявності
- Код: 4325131
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зубило з обмежувачем 300х16х23мм Sigma (4325131) застосовується при облицювальних роботах, при демонтажі, а також для рубки металу, каменю та інших матеріалів. Виготовлено з високоякісної кованої сталі пройшла загартування. Пластмасова ергономічна ручка з обмежувачем забезпечує більш комфортну роботу і захист рук при роботі.
Переваги:
- Виготовлено з високоякісної кованої сталі, що пройшла загартування;
- Пластмасова ергономічна ручка з обмежувачем забезпечує більш комфортну роботу і захист рук при роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4325131 |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Економічна пластмасова ручка з заколенням |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | 300х16х23 мм |
| Ширина, мм | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



