
Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33, 53, 67, 73 мм + основа зі свердлом SIGMA (1512051)
709 ₴
- В наявності
- Код: 1512051
- +380 (50) 923-61-76
Коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Ø33; 53; 67; 73 мм Sigma (1512051) призначені для свердління отворів у бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетоні та гіпсокартоні в безударному режимі. Застосовується в зборі з основою-тривалкою й центрувальним свердлом.
Особливості:
- Швидке кріплення;
- Виготовлені з якісної вуглецевої сталі;
- Мають рівномірне напилення карбід-вольфрамової крихти;
- Проводять акуратне свердління без тріщин і відколів;
- Немає потреби в постійному охолодженні.
Комплектація:
- Коронки — Ø33; 53; 67; 73 мм;
- Основа-тримка в зборі з напрямним свердлом.
Купити коронки кільцеві з вольфрамовим напиленням Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1512051 |
| Висота коронки | 65 мм |
| Діаметр коронки, мм | 33; 53; 67; 73 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Напрям обертання свердла | Праве |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | ◯ 33, 53, 67, 73, he1 - 89.5, he2 - 10, H - 65, L - 140 мм |
| Тип свердла | корончасте |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
- Ціна: 709 ₴




