
Блок шліфувальний (пластикова ручка) 105×230мм SIGMA (9110031)
128 ₴
- В наявності
- Код: 9110031
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок шліфувальний (пластикова ручка) 105×230мм SIGMA (9110031) призначений для проведення шліфувальних і полірувальних робіт. Виготовлений з міцної пластмаси з гумовою поверхнею. Має металеві затискачі, які надійно фіксують абразивную сітку, абразив на паперовій і тканинній основі. Міцна конструкція блоку зі зручною рукояткою забезпечує зручність і чудовий контроль над процесом роботи.
Характеристики:
- Ударопрочна пластмаса
- зПрокладка з гумовою поверхнею забезпечує більш щільне прилягання шліфувального полотна
- Кріплення на металевому затискачі
- Міцність фіксації дозволяє рівномірно розподілити навантаження при затірки, в результаті чого виходить рівна поверхня
- Гладкі боковини терки забезпечують якість шліфування в кутах і інших важкодоступних місцях
- Зручна рукоятка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9110031 |
| Довжина, мм | 230 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Ручні роботи |
| Розмір | L - 230, W - 105 мм |
| Ширина, мм | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴

