
Стрічка шліфувальна безкінченна 10 шт 75×457 зерно 40 SIGMA (9151041)
161 ₴
- В наявності
- Код: 9151041
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка шліфувальна безкінцева 10 шт 75х457 зерно 40 Sigma (9151041) призначена для спільного використання зі стрічковою шліфувальною машиною; проведення робіт попереднього, проміжного та фінішного шліфування металу, деревини та інших неметалевих матеріалів. Стрічка має тканинну основу, яка забезпечує міцність і еластичність.
Переваги:
- Розмір: 75х457мм;
- Кількість в пакованні 10 шт.;
- Тканинна основа.
Купити ремінь абразивний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9151041 |
| Довжина, мм | 457 мм |
| Зернистість | P40 |
| Комплектація | 10 шт |
| Марка абразивного матеріалу | Алюмінія оксид |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Основа | Тканина |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Плоттонна шліфувальна |
| Робочий матеріал | Дерево, фарба, лак, метал, пластик |
| Розмір | H - 75, L - 457 мм |
| З' єднання | Фенольна смола |
| Структура | Поширювач |
| Ширина, мм | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴

