
Ключ трубний 90° 1½" CrV SIGMA (4102221)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4102221
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ трубний 90° 1½" CrV SIGMA (4102221) призначений для обертання або фіксації труб і інших деталей. Від звичайних ключів відрізняється тим, що трубний ключ обжимає деталь.
Характеристики:
- 1½" (48 мм)
- Хромованадіева сталь
- Цільнокований
- Ергономічні рукоятки, покриті антискользящим матеріалом
- Розбіжність губок 1½ мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102221 |
| Довжина, мм | 420 мм |
| Матеріал | Хромванадієва сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Сприйнятливі |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 420 мм |
| Розмір ключа, мм | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
