Пістолет термоклейовий з вимикачем Ø11.2мм 200Вт SIGMA (2721141) відмінно підійде для склеювання широкого кола матеріалів, таких як, папір, картон, пластмаса, дерево і навіть металу і кераміки. Може застосовуватися в багатьох областях як побуту так і виробництва. Процес склеювання матеріалу дуже простий: всередині пістолета, під впливом температури, відбувається плавка клейового стрижня. Після нетривалого часу наноситься розплавлений клей на поверхню обраного робочого матеріалу.
Характеристики та особливості:
- На рукоятці клейовий пістолет знаходиться мережевий індикатор, який показує кількість живлення
- Так само на рукоятці знаходиться вимикач, який дозволяє не відключати клейовий пістолет з мережі, робити перерви в роботі
- Корпус зроблений з високоякісного пластику, який може витримувати вплив високих температур
- Для мимовільного висмикування мережевого шнура у даній моделі є спеціальний захист
- Робоче сопло повністю виготовлено з латуні
- Для комфортної і довгої роботи рукоятка має обрезиненну протиковзку поверхню
- Для запобігання мимовільного витікання клею на моделі встановлений запобіжний клапан
- Камера нагрівального елементу повністю лита і виготовляється з надійного і високоякісного матеріалу, що дає даної моделі клейового пістолета стійкість під час роботи при впливі високих температур
Початок роботи:
Просто завантажте клейовий стрижень в пістолет, вставте в електричну розетку і увімкніть живлення, щоб почати нагрівати клейовий пістолет. Зверніть увагу на світловий індикатор, розташований на рукояті - якщо він загорівся, значить клейовий пістолет нагрівається. Для зручності очікування встановіть пістолет на спеціальну підставку і почекайте від 5 до 8 хвилин. Після цього обережно стискаючи спусковий курок на клейовому пістолеті, перевіряємо, чи починає клей надходити з латунного сопла. Якщо цього не відбувається, поверніть пістолет на підставку і почекайте ще пару хвилин. Після того як ви закінчили склеювати потрібний матеріал, встановіть на підставку пістолет, витягніть шнур з мережі, почекайте від 5 до 8 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2721141 |
| Діаметр клеєвого стержня, мм | Ø11.2 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Потужність, Вт | 200 Вт |
| Напруження, В | 110-240 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | ✔ - 11.2 мм |
| Частота Гц | 50-60 |
- Ціна: 494 ₴








