Ключ-тріскачка 3/8" 200мм 72T CrV ULTRA (6050312) являє собою інструмент для монтажу та демонтажу гайок, гвинтів, болтів та інших елементів кріплення, шляхом використання торцевих головок або біт з адаптерами.
Інструмент виготовлений з високоякісної Сr-V сталі, завдяки чому здатний витримувати високі динамічні навантаження. Храповий механізм виготовлений в Тайвані з Cr-Mo сталі. 72 зубцевий механізм дає можливість працювати в обмеженому просторі, виконуючи рух з малою амплітудою.
Подвійне нікелеве покриття захищає від корозії, а двокомпонентна рукоятка з резиновим покриттям робить роботу більш комфортною.
Характеристики:
- 200 мм, 3/8"
- 72 зубцевий механізм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6050312 |
| Довжина, мм | 200 мм |
| Квадрат, " (дюйм) | 3/8" |
| Кількість зубців, шт | 72 |
| Матеріал | Хромванадієва сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 200 мм, Q - 3/8-quot;, кількість зубів 72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴




