Апарат монтується на 35-міліметрову DIN-рейку;Два види розчіплювачів (Тепловий та
Електромагнітний);Можливе встановлення в будь-якому положенні
через верхні та нижні клеми, при цьому параметри роботи апарата залишаються
незмінними;Використовуються полімери, що не розповсюджують
горіння, пластик;На корпус нанесено маркування автомата, схема
підключення та інші корисні дані;Конструкція додаткових пристроїв має безгвинтове
кріплення;Комутаційне положення вказано на рукоятці
управління символами: «О» - відключене положення; "I" - Включене
положення.Спосіб з'єднання: Провід, штирова
(PIN) шина, вилкова (U) шина.Номінальна напруга (Uн), В: 230/400
ВКількість полюсів: 1-3Ступінь захисту: IP20Робоча температура, °C: від
- 40 до +55
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ultra |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 6055112 |
| Длина, мм | 100 мм |
| Квадрат, " (дюйм) | 3/4" |
| Материал | Хромванадиевая сталь |
| Минимальная партия заказа, шт | 1 |
| Официальная гарантия | От производителя |
| Размер | L - 100 мм, Q - 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 338 ₴


