
Шарнір карданний 1/2" 69 мм CrV ULTRA (6055172)
171 ₴
- В наявності
- Код: 6055172
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6055172 |
| Довжина, мм | 69 мм |
| Квадрат, " (дюйм) | 1/2" |
| Матеріал | Хромванадієва сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 69 мм, Q - 1/2(quot;) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

