
Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 33 мм SIGMA (1512111)
104 ₴
- В наявності
- Код: 1512111
- +380 (50) 923-61-76
Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 33 мм Sigma (1512111) призначена для свердління отворів у бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетоні та гіпсокартоні в безударному режимі. Застосовується в зборі з основою-тривалкою й центрувальним свердлом.
Особливості:
- Швидке кріплення;
- Виготовлені з якісної вуглецевої сталі;
- Мають рівномірне напилення карбід-вольфрамової крихти;
- Проводять акуратне свердління без тріщин і відколів;
- Немає потреби в постійному охолодженні.
Купити коронку кільцеву Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1512111 |
| Висота коронки | 65 мм |
| Діаметр коронки, мм | 33 мм |
| Зернистість | 14-24 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 1500 |
| Маса брутто, кг | 0.08 |
| Маса нетто, кг | 0.075 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | he - 33, H - 65 мм |
| Тип упаковки | картонна коробка з держаком |
| Ширина крони, мм | 4 |
- Ціна: 104 ₴

