Штангенциркуль механічний 200мм SIGMA (3922211) для проведення зовнішніх і внутрішніх вимірювань. Оснащений глибиноміром, має ціну ділення від 0.02мм.
Характеристики:
- Метрична ноніусна шкала
- Високоякісна загартована сталь
- Наявність глибиноміра
- Ціна ділення від 0.02мм
- Губки вимірювання внутрішніх і зовнішніх розмірів
- Пластиковий футляр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3922211 |
| Довжина, мм | 200 мм |
| Інтервал вимірів | до 200 мм |
| Обчислений пристрій | Метрічна ноніусна шкала |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 200 мм |
| Точність виміру | 0,02 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴






