Губка шліфувальна одностороння 115×140мм P800 (5шт) SIGMA (9130361) призначена для проміжної та остаточної ручної обробки складних рельєфних деталей, профілів і кромок. Ідеально підходить для автомобільної сфери, виконання операцій з усунення дефектів на лако-фарбових покриттях, в кузовному ремонті і виробництві при роботі по грунту, лаку, дерева, металу і пластику.
Переваги і характеристики:
- Абразив - оксид алюмінію;
- Висока еластичність;
- Легка очистка;
- Для вологого і сухого ручного шліфування;
- Контроль над процесом шліфування;
- Широкий спектр застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9130361 |
| Висота, мм | 5 |
| Довжина, мм | 140 мм |
| Зернистість | P800 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | W - 115, L - 140, H - 5 мм, P800 |
| Ширина, мм | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



