
Круг відрізний алмазний універсальний Ø300×2.6×22.2мм 5600об/хв SIGMA (1922181)
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1922181
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Круг відрізний алмазний універсальний Ø300×2.6×22.2мм, 5600об/хв SIGMA (1922181) призначений для мокрого різання будівельних матеріалів великих розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1922181 |
| Діаметр диска, мм | 300 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 5600 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Товщина диска, мм | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
