Ніж розкладний 112мм (ручка композит G10) Sigma (4375721) призначений для постійного носіння та експлуатації. Як і будь-який ніж, насамперед є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань. Модель вдало поєднує у собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення – вдале поєднання повноцінного ножа та набору інструменту, що складається з різноманітних біт, викрутки та універсального гайкового ключа. Все це забезпечує функціональність виробу.
Добре продуманий, а кожна деталь ідеально виконана та підігнана під інші. Ніж має такі габарити та характеристики клинка, обуха та фіксатора, які допустимі для вільного носіння та застосування. Він не входить до групи холодної зброї, до якої використовуються законодавчі обмеження використання. Особливості його форми, конструкції замку та рукояті забезпечать зручну та безпечну експлуатацію.
Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність
Переваги:
- Замок системи "Liner-lock", наявність шпенька;
- Відкрита вісь шарніра заощаджує час при регулюванні шарніра;
- Накладки рукояті виконані із сучасного, міцного, високоякісного композитного матеріалу G10;
- Клинок виконаний із нержавіючої сталі AISI 420 міцністю 55-57HRС;
- Профіль клинка кинджального типу - "Spear-Point", в даний час активно використовують при створенні бойових ножів;
- Додаткове антикорозійне покриття леза на основі нітриду титану підвищує зносостійкість та збільшує термін служби виробу;
- Шип для розбиття скла на тильній стороні рукояті;
- Малі габарити, легкість та міцність моделі дозволяють зручно розміщувати її в бардачку автомобіля, мотозасобу, сумці або барсетці;
- Додаткове обваження з інструменту.
22 предмети:
- Ніж складаний;
- Викрутка плоска Sl5;
- Ніж для розрізання шпагату;
- Шип для розбиття скла;
- Ключ гайковий універсальний;
- Ключ для натягу спиць: 3.4, 3.94мм;
- Ключ для відкриття пляшок;
- Ключ шестигранний: M4, 5, 6, 8, 10, 12;
- Утримувач біт;
- Набір біт:
- Зіркоподібна: T10, 15;
- Хрестоподібна: 2.5, 5мм;
- Шестигранна: 2.5, 3, 5мм;
- Ph1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4375721 |
| Довжина клинка, мм | 85 мм |
| Довжина, мм | 112 мм |
| Марка стали | AISI 420 |
| Маса брутто, кг | 0,281 кг |
| Матеріал корпусу | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Особливості | Замок системи « Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 55-57 HRС |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
| Товщина клину, мм | 2.6 мм |
| Ширина леза, мм | 28 |
- Ціна: 1 197 ₴








