
Компресор чотирициліндровий безоливний 2.2 кВт 308 л/хв 8бар 50 л SIGMA (TR7042551)
8 047 ₴
- Немає в наявності
- Код: TR7042551
- +380 (50) 923-61-76
Компресор чотирициліндровий безоливний 2.2 кВт 308 л/хв 8бар 50 л Sigma (TR7042551) призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшим його подаванням під тиском у різні типи пневмоінструменту. Ця модель компресора працює без олії, тому не вимагає технічного обслуговування з контролю та доливання оливи. Вирізняється чистим повітрям, який не містить будь-яких домішок. Колеса забезпечують стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації.
Переваги:
- Зручно розміщений корок дає змогу легко та швидко злити конденсат із ресивера
- Встановлений універсальний швидкорознімний латунний конектор діаметром 1⁄4 ⁇
- Встановлений фільтр із редуктором
- Два манометри дають змогу контролювати тиск усередині ресивера та тиск на виході
- Високоміцний ресивер
- Встановлені зворотний і запобіжний клапани
- Регульований робочий тиск
- Низький рівень вібрації та шуму
- Простота транспортування
Купити компресор безоливний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TR7042551 |
| Висота, мм | 660 |
| Довжина, мм | 730 мм |
| Максимальний дозволений тиск, бар | 8 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 1450 |
| Маса брутто, кг | 34 кг |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Напруження, В | 220 |
| Об'єм ресівера, л | 50 л |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Знято з виробництва | Да |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
| Рівень шуму, дБ | 49 |
| Частота Гц | 50 |
| Ширина, мм | 390 мм |
- Ціна: 8 047 ₴







