
Губка шліфувальна чотиристороння кутова 110×90×25мм P100 SIGMA (9130461)
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 9130461
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка шліфувальна чотиристороння кутова 110×90×25мм P100 SIGMA (9130461) призначена для проміжної та остаточної ручної обробки внутрішніх кутів виробів, важкодоступних пазів і поглиблень, недоступних для інших інструментів і матеріалів. Ідеально підходить для виконання операцій з усунення дефектів на лакофарбових покриттях, в кузовному ремонті і виробництві, при роботі по грунту, лаку, дерева, металу і пластику.
Переваги і характеристики
- Абразив - оксид алюмінію;
- Тверді ребра;
- Легка очистка;
- Для вологого і сухого ручного шліфування;
- Контроль над процесом шліфування;
- Широкий спектр застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9130461 |
| Висота, мм | 25 |
| Довжина, мм | 110 мм |
| Зернистість | P100 |
| Матеріал | Оксид алюмінія |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | W - 110, L - 90, H - 25 мм, P100 |
| Ширина, мм | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴
