
Заклепки алюмінієві Standard 4.0 × 8.0 мм 500 шт. SIGMA (2613521)
201 ₴
- В наявності
- Код: 2613521
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві 4,0×8,0 мм 500 шт Standard Sigma (2613521) призначені для скріплення матеріалів у тих випадках, коли неможливо провести зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Переваги:
- Забезпечує міцне з'єднання матеріалів, як-от листовий метал, деревина, пластмаса, шкіра тощо;
- Після встановлення заклепки утворюється міцне з'єднання, стійке до ослаблення;
- Стійкість до вібраційних і ударних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613521 |
| Діаметр заклепки, мм | he4.0 мм |
| Довжина заклепки, мм | 8.0 мм |
| Маса, кг | 0.755 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 8.0, he - 4.0, H - 2.0-4.0, he1 - 4.1 мм |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴

