
Насадка шестигранна довга 1/4" 11 мм CrV ULTRA (6062112)
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 6062112
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6062112 |
| Довжина, мм | 50 мм |
| Квадрат, " (дюйм) | 1/4(quot;) |
| Маса, кг | 0.047 |
| Матеріал | Хромванадієва сталь 50BV30 |
| Особливості | D1 - 15.7 мм, D2 - 15.7 мм |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | S - 11 мм, Q - 1/4_quot;, D1 - 15.7 мм, D2 - 15.7, L - 50.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

