
Насос відцентровий свердловинний 380 В 22 кВт H 120 (65)м Q 1200 (1000) л/хв Ø151 мм + пульт DONGYIN (7776883)
84 194 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7776883
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Насос відцентровий свердловинний 380 В 22 кВт H 120 (65)м Q 1200 (1000) л/хв Ø151мм + пульт DONGYIN (7776883)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового та індустріального використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів (обов'язкове встановлення кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання автоматики керування (керівні реле, контролери тиску).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongyin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7776883 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Час безперервної роботи, г | S1 |
| Висота, мм | 2331 |
| Діаметр напірного патрубку DN2, " (дюйм) | 3 |
| Діаметр свердловини, мм | від 160 до 250 мм |
| Діаметр твердих частинок у зважному стані, мм | 0.2 |
| Діаметр, мм | 151 мм |
| Довжина кабеля, м | 4 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість фаз | Трихфазний |
| Комплектація | Насосна частина, електропостачальник, пульт управління, комплект для подовження кабеля, інструкція по експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 80 |
| Максимальна температура перекачованої рідини, °C | 35 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Сила двигуна пристрою, л.с. | 30.0 л.с. |
| Потужність, Вт | 22 000 Вт |
| Напруження, В | 380 |
| Номінальна сила струму, I(А) | Y42.0 |
| Обмотування статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Комплектований пультом управління |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачуємо рідину | Вміст абразійних домішок (пікка, глини, виведення тощо): не більше 0,25% |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, маслин наповнений, з вбудованою в обмотку термозахисною |
| Частота Гц | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 194 ₴

