
Ножівка по мокрому дереву 400мм 7TPI Piranha SIGMA (4400741)
274 ₴
- В наявності
- Код: 4400741
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка по мокрому дереву 400мм 7TPI Piranha SIGMA (4400741) призначена для поздовжнього і поперечного розпилу заготовок середніх і дрібних розмірів деревини з м'яких і твердих порід, ДСП, фанери і ПВХ.
Характеристики
- Тригранна заточка зуба;
- Загартований зуб;
- Твердість стали 51-56HRC;
- Лазерна заточка зуба;
- Сталь 65Mn;
- Спеціальні просечки для роботи по мокрому дереву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4400741 |
| Довжина, мм | 400 мм |
| Кількість зубців, шт | 7TPI |
| Марка стали | 65Mn |
| Маса брутто, кг | 0,458 кг |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 51-56 HRC |
| Тип упаковки | картонний чохол |
| Товщина (ммм) | 0.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴


