
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA (MD-2B244C)
778 ₴
- В наявності
- Код: 9712130
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA (MD-2B244C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні MD-2B244C — це модель із прямим виливом завдовжки 250 мм і одноважільним керуванням. Установлення здійснюється в спеціальний отвір у мийці з кріпленням на шпильки. Такий тип крана підходить для всіх розмірів і форм мийок, дає змогу зручно помити як столовий, так і варильний посуд, а також харчові продукти.
Регулювання температури та потоку води виконується плавно та практично безшумно.
Переваги:
- класичний дизайн;
- легке керування;
- тривалий термін експлуатації;
- швидкий монтаж.
Догляд: протирати поверхню м'якою губкою або тканиною. Допускається використання рідких неагресивних мийних засобів.
Гарантія від виробника надається на 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MD-2B244C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 400 мм - 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.550 |
| Матеріал суміші | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Шпилька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴




