
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці AQUATICA (MJ-1B235C)
756 ₴
- В наявності
- Код: 9744110
- +380 (50) 923-61-76
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці AQUATICA (MJ-1B235C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
MJ-1B235C — це одноважільний змішувач для кухні з прямим поворотним гусаком завдовжки 250 мм і важелем злегка вигнутої форми. Регулювання температури та потоку води відбувається плавно та практично безшумно завдяки роботі керамічного картриджа. Корпус покритий хромонікелевим напиленням, яке досить протирати тканиною або м'якою губкою.
Такий змішувач для кухні підійде для глибоких мийок.
Переваги:
- зручне керування;
- захист від впливу корозії;
- тривала експлуатація;
- швидкий монтаж.
Кріплення на мийку здійснюється за допомогою гайки-корони. Для під'єднання до водопроводу передбачене гнучке підведення.
Гарантія надається на 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MJ-1B235C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 400 мм - 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.915 |
| Матеріал суміші | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
- Ціна: 756 ₴




