
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA (MJ-2B229C)
641 ₴
- В наявності
- Код: 9744130
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці AQUATICA (MJ-2B229C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні MJ-2B229C підходить практично для всіх типів мийок завдяки довгому поворотному виливу та класичному дизайну. Незамінний для миття великої кількості посуду, зокрема каструль, сковорідок, графинів.
Корпус має хромонікелеве покриття, стійке до впливу корозії. Щоб змішувач для кухні Акватика слугував багато років і не тьмянів, його досить протирати м'якою губкою або ганчірочкою з мікрофібри, а також періодично очищати аератор.
Переваги:
- зручне використання;
- якісні комплектуючі;
- просте встановлення.
Тип кріплення до поверхні — фіксація шпильками. Для під'єднання до водопроводу в комплекті з кухонним краном додаються 2 гнучкі підводи.
Гарантія виробника надається впродовж 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MJ-2B229C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 400 мм - 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.550 |
| Матеріал суміші | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Шпилька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴





