
Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SD-1B243C)
818 ₴
- В наявності
- Код: 9804110
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SD-1B243C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-1B243C — одноважільний змішувач для кухні ТАУ з довгим прямим поворотним виливом. Класична форма, хромоване покриття.
Переваги:
- стійкість до потемніння, корозії та механічних пошкоджень;
- зручне регулювання об'єму та температури води;
- швидкий монтаж;
- доступна вартість.
У разі дбайливого догляду та натирання крана м'якою тканиною, він має показний зовнішній вигляд і дзеркальний глянець упродовж багатьох років експлуатації.
Змішувач для кухні SD-1B243C укомплектований двома гнучкими підводами, кріплення до мийки виконується за допомогою гайки.
Гарантія надається на 12 місяців із моменту купівлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD-1B243C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.740 |
| Матеріал суміші | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴

