
Змішувач SE Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SE-1B245C)
837 ₴
- В наявності
- Код: 9807110
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач SE Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SE-1B245C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SE-1B245C одноважільного типу, з прямим довгим поворотним виливом. Картридж - керамічний з діаметром 40 мм, покриття - хромонікелеве. Модель підходить для мийок різних конфігурацій, оскільки виконана в класичному стилі.
Переваги:
- зручне управління однією рукою;
- плавне регулювання потужності струменя і її температури;
- економія споживання води завдяки встановленому аератору;
- стійкість потускнению і до корозії;
- тривалий термін служби;
- швидкий монтаж і простий догляд.
Для установки змішувача для кухні SE-1B245C застосовуються спеціальна кріпильна гайка і пара гнучких міцних шлангів для подачі води.
Гарантія надається від виробника і становить 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SE-1B245C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.740 |
| Матеріал суміші | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴

