
Змішувач SE Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU (SE-2B245C)
745 ₴
- В наявності
- Код: 9807130
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач SE Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU (SE-2B245C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SE-2B245C є одноважільним із прямим довгим виливом, який обертається на 360 градусів. За регулювання напору та температури струменя відповідає керамічний картридж. Сріблястий блиск і стійкість до корозії забезпечує якісне хромонікелеве покриття. Модель підходить для кухонних мийок різних конфігурацій.
Особливості:
- зручне та плавне керування;
- аерація струменя з економією витрати води, що використовується;
- тривалий термін експлуатації;
- швидке встановлення;
- невибагливий у догляді.
Змішувач для кухні SE-2B245C можна встановити самостійно врізним способом. Кріплення та гнучкі шланги постачаються в комплекті.
Гарантійний термін — 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SE-2B245C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.610 |
| Матеріал суміші | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Шпилька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴

