
Змішувач TN Ø35 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці TAU (TN-2B142C)
497 ₴
- В наявності
- Код: 9846100
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач TN Ø35 для кухні гусак прямий 150 мм на шпильці TAU (TN-2B142C)
Продаж раз 2 шт.
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
TN-2B142C — це класичний одноважільний змішувач для кухні з коротким прямим виливом (довжина 15 см) і важелем для регулювання температури та напору струменя.
Такий кран підійде для кухонних мийок невеликих габаритів.
Особливості:
- гусак із поворотом на 360 градусів;
- зносостійкий картридж із кераміки (діаметр 3,5 см);
- сітчастий аератор, що стабілізує потік;
- декоративно-захисне хромонікелеве покриття.
Монтаж змішувача для кухні TN-2B142C можна самостійно виконати. Для цього використовуйте шпильку та гнучкі шланги, що постачаються в комплекті, а також водопровідні ключі.
Гарантия на изделие – 1 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TN-2B142C |
| Излив | Прямой 150 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he35 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.480 |
| Матеріал суміші | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Продати раз, шт | 2 |
| Тип кріплення | Шпилька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴






