
Кран-водонагрівач проточний NZ 3.0 кВт 0.4-5бар для кухні гусак прямий на гайці з дисплеєм AQUATICA
1 352 ₴
- В наявності
- Код: 9797102
- +380 (50) 923-61-76
Кран-водонагрівач проточний NZ 3.0 кВт 0,4-5бар для кухні гусак прямий на гайці з дисплеєм AQUATICA (NZ-6B242W)
- Клас захисту: IPX4
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.4 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 5 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Проточний водонагрівач — це чудовий сучасний «девайс», завдяки якому завжди буде тепла вода. Він підходить для кухонь, заміських будинків, кафе та ресторанів, інших закладів громадського користування.
Проточник NZ-6B242W виготовлений із термостійкого ABS-пластику білого кольору, гусак — поворотний, злегка вигнутий, на корпусі є цифровий дисплей, який показує температуру нагрівання води, що подається.
Переваги:
- нагрівання води впродовж декількох секунд;
- привабливий дизайн;
- компактні розміри;
- надійна ізоляція електричної частини від вологи;
- клас захисту: IPX4;
- простий монтаж.
Проточний водонагрівач Aquatica працює від побутової електромережі 220 В, споживає 3000 Вт/год.
Гарантія на проточний водонагрівач електричний NZ-6B242W — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NZ-6B242W |
| Дисплей | Цифровий, червоний |
| Довжина кабеля, мм | 1200 мм |
| Излив | Г-подібний, поворотний 360 градусів |
| Маса нетто, кг | 0.78 |
| Матеріал суміші | Термостійий ABS-пластик |
| Підігрівний елемент | ТЕН |
| Напруження, В | 220 В |
| Номінальна потужність, кВт | 3 кВт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Потік гарячої води | 2-2.5 л/мін |
| Температура гарячої води | 30–60° С |
| Тип монтажу | На черепашку/ Мумку |
| Ток | 13.6 А |
| Частота Гц | 50 Гц (60 Гц) |
- Ціна: 1 352 ₴




