
Насос ручний плунжерний для перекачування олії з бочки (18 л/хв) SIGMA (6301321)
843 ₴
- В наявності
- Код: 6301321
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6301321 |
| Висота, мм | 1370 мм |
| Діаметр всмоктаючої труби, мм | 32 мм |
| Діаметр напірної труби, мм | 19 мм |
| Маса, кг | 2.2 кг |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Продуктивність (Q), л / хв | 18 л/хв |
| Швидкодія (Q), л/мін | 18 мил/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 843 ₴



