
Бокс монтажный пластиковый с металлическим основанием TNSy ABS 500х400х240 IP65
1 980 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5504601
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бокс монтажний пластиковий з металевою основою TNSy ABS 500х400х240 IP65
Корпуси виконані з удароміцного ABS пластику та призначені для забезпечення надійного захисту обладнання в системах розподілу електроенергії та автоматизації технологічних процесів, а також для розміщення та захисту різних електротехнічних, електронних компонентів від впливу навколишнього середовища.
Характеристики:
- Пиловологозахищеність: максимальний ступінь захисту від пилу та захист від струй води в усіх напрямках IP65.
- Удароміцність: корпуси мають найвищий ступінь захисту IK10 (енергія удару 20 Дж або падіння 5 кг гирі з висоти 40 см).
- Стійкість до корозії: корпуси не іржавіють і не потребують фарбування.
- Широкий діапазон робочих температур: температура експлуатації -45°C до +80°C.
- Відсутність необхідності заземлення корпусу: завдяки діелектричним властивостям матеріалу корпусу не вимагають заземлення.
- Стійкість до ультрафіолетових променів: властивості матеріалу роблять корпуси стійкими до УФ-променів з можливістю встановлення на відкритому повітрі.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кабельные технологии |
| Страна производитель | Турция |
| Вариант установки | Настенный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип использования | Универсальный |
| Тип корпуса | Бокс электромонтажный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом опор | 500 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Размер металлического основания (мм) | 445х345 |
| Конструктивные особенности | |
| Количество отсеков | 1 |
| Открывание передней двери | Левостороннее |
| Передняя дверь | Одностворчатая, С замком, Перфорированная |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
| Цвет шкафа | Светло-серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴



