| Потужність: |
100 Вт |
|---|---|
| Напруга живлення: |
220 В |
| Колір світіння: |
м'яке холодне світло (6500 К) |
| Світловий потік: |
1200 |
| Індекс передавання кольору: |
CRI>80 |
| Кут розсіювання: |
120 ° |
| Діапазон робочих температур, C°: |
-40 +40 |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): |
240*196*42 мм (без ДД) |
| Термін служби: |
30000 год |
| Гарантія: |
1 рік |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 1 рік |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 240*196*42 мм (без ДД) |
| Світловий потік | 1200 |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | м'яке холодне світло (6500 К) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴



