
Прожектор LED 30W ULTRA Slim 220V 3000Lm 6500K IP65 TNSy
307 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000009
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор LED 30W застосовується для освітлення: будівельних майданчиків, прибудинкових територій, будівель, площ, паркувань, під'їздів, промислових об'єктів і рекламних конструкцій.
Конструктивно прожектор складається з металевого корпусу, на який для герметизації нанесене порошкове покриття й загартованого скла. На задній кришці є кронштейн для монтажу, а також виведений трижильний кабель для під'єднання до мережі.
Використання прожектора LED 30W Ultra Slim дасть вам такі переваги:
1. Споживає менше світить яскравіше.
Один із найголовніших критеріїв, споживання прожектора становить усього 30 Вт, а світить він як лампа розжарювання на 150 Вт.
2. Практичність і довговічність.
Прожектор не займає багато місця й не вимагає заміни ламп, а термін експлуатації 30 000 годин забезпечить безперебійну роботу пристрою по 8 годин на день упродовж 10 років.
3. Ступінь захисту за стандартом IP65.
Прожектор захищений від проникнення пилу та вологи.
4. Найкраща ціна в Україні.
Шукаєте якісний світлодіодний прожектор на 30W за доступною ціною з гарантією?
Прожектор LED 30W Ultra Slim 180-260 V 2500 Lm 6500 K IP65 SMD саме те, що Вам потрібно!
Конструктивно прожектор складається з металевого корпусу, на який для герметизації нанесене порошкове покриття й загартованого скла. На задній кришці є кронштейн для монтажу, а також виведений трижильний кабель для під'єднання до мережі.
Використання прожектора LED 30W Ultra Slim дасть вам такі переваги:
1. Споживає менше світить яскравіше.
Один із найголовніших критеріїв, споживання прожектора становить усього 30 Вт, а світить він як лампа розжарювання на 150 Вт.
2. Практичність і довговічність.
Прожектор не займає багато місця й не вимагає заміни ламп, а термін експлуатації 30 000 годин забезпечить безперебійну роботу пристрою по 8 годин на день упродовж 10 років.
3. Ступінь захисту за стандартом IP65.
Прожектор захищений від проникнення пилу та вологи.
4. Найкраща ціна в Україні.
Шукаєте якісний світлодіодний прожектор на 30W за доступною ціною з гарантією?
Прожектор LED 30W Ultra Slim 180-260 V 2500 Lm 6500 K IP65 SMD саме те, що Вам потрібно!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 1 рік |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 152*124*32 мм |
| Світловий потік | 3000 Лм |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | м'яке холодне світло (6500 К) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴



