
Прожектор LED 150W Ultra Slim 180-260 V 13500 Lm 6500 K IP65 SMD TNSy
1 345 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5000022
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 1 рік |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 285*235*45 мм (без ДД) |
| Світловий потік | 13500 Лм |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | м'яке холодне світло (6500 К) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴



