
Контактор КММо11216 в оболочке пласт. 12А РТ-9-13А 110В/АС3 IP54
883 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5504475
- +380 (50) 923-61-76
Контактори (пускачі) магнітні КММо є комплектним пристроєм, що складається з малогабаритного контактора КММо, теплового реле РТ, оболонки із сальниками та кнопок управління. Контактори (пускачі) призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі та зупинки трифазних асинхронних електродвигунів із короткозамкненим ротором на напругу змінного струму до 400 В, а також для захисту електродвигунів від перевантажень неприпустимої тривалості та надструмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Для контакторів КММо 0910 – КММо 3210 використовується пластиковий корпус для контакторів КММо 4011 – КММо 9511 – металева оболонка. Ступінь захисту оболонок контакторів (пускачів) IР65.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Кнопка "Пуск" | Да |
| Кнопка "Стоп" | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие корпуса | Да |
| Номинальное напряжение катушки | 110 В |
| Номинальное рабочее напряжение | 380 В |
| Номинальный ток | 12 А |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тепловое реле | Да |
| Тип контактора | Нереверсивный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 88 мм |
- Цена: 883 ₴

