
Контактор КММо36561 в оболочке метал. 65А РТ-55-70А 400В/АС3 IP54
3 564 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5504497
- +380 (50) 923-61-76
Контактори (пускачі) магнітні КММо є комплектним пристроєм, що складається з малогабаритного контактора КММо, теплового реле РТ, оболонки із сальниками та кнопок управління. Контактори (пускачі) призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі та зупинки трифазних асинхронних електродвигунів із короткозамкненим ротором на напругу змінного струму до 400 В, а також для захисту електродвигунів від перевантажень неприпустимої тривалості та надструмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Для контакторів КММо 0910 – КММо 3210 використовується пластиковий корпус для контакторів КММо 4011 – КММо 9511 – металева оболонка. Ступінь захисту оболонок контакторів (пускачів) IР65.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Кнопка "Пуск" | Да |
| Кнопка "Стоп" | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наличие корпуса | Да |
| Номинальное напряжение катушки | 400 В |
| Номинальное рабочее напряжение | 400 В |
| Номинальный ток | 65 А |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тепловое реле | Да |
| Тип контактора | Нереверсивный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 184 мм |
- Цена: 3 564 ₴

