
Контактор КММо39565 в оболонці метал. 95А РТ-80-93А 110В/АС3 IP54
3 403 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5504501
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактори (пускачі) магнітні КММо є комплектним пристроєм, що складається з малогабаритного контактора КММо, теплового реле РТ, оболонки із сальниками та кнопок управління. Контактори (пускачі) призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі та зупинки трифазних асинхронних електродвигунів із короткозамкненим ротором на напругу змінного струму до 400 В, а також для захисту електродвигунів від перевантажень неприпустимої тривалості та надструмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Для контакторів КММо 0910 – КММо 3210 використовується пластиковий корпус для контакторів КММо 4011 – КММо 9511 – металева оболонка. Ступінь захисту оболонок контакторів (пускачів) IР65.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Кнопка "Пуск" | Так |
| Кнопка "Стоп" | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна напруга котушки | 110 В |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальний струм | 95 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплове реле | Так |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 184 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 403 ₴

