Дальність виявлення:
до 6 метрів
Затримка часу:
від 10 Секунд до 7 Хвилин
Потужність споживання:
0.5W
Номінальне навантаження:
до 1200 Вт
Кут виявлення:
120-360 °
Напруга в мережі:
220-240В
Ступінь захисту:
IP 44
Діапазон робочих температур, C°:
від - 20 ° С до +40 ° С
Висота установки:
2,2-4м
Зовнішній діаметр:
115 мм
Глибина:
58.8мм
Колір:
Білий
Строк служби:
7 років
Гарантія:
1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2,2-4м |
| Гарантія: | 1 рік |
| Дальність виявлення: | до 6 метрів |
| Діапазон робочих температур, C°: | від -20 °C до +40 °C |
| Затримка часу: | від 10 секунд до 7 хвилин |
| Потужність споживання: | 0.5W |
| Напруга в мережі: | 220-240В |
| Номінальне навантаження | до 1200 Вт |
| Розміри: | 115*58,8мм |
| Термін експлуатації | 7 років |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення: | 120-360° |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴




