
Датчик движения ДР 013Б белый 1200Вт 120-360гр. 12м. IP20
381 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5502879
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дальність виявлення:
до 12 метрів
Затримка часу:
від 10 Секунд до 7 Хвилин
Потужність споживання:
0.5W
Номінальне навантаження:
до 1200 Вт
Кут виявлення:
180-360 °
Напруга в мережі:
220-240В
Ступінь захисту:
IP 20
Діапазон робочих температур, C°:
від - 20 ° С до +40 ° С
Висота установки:
2,2-4м
Зовнішній діаметр:
115 мм
Глибина:
58.8мм
Колір:
Білий
Строк служби:
7 років
Гарантія:
1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2,2-4м |
| Гарантія: | 1 рік |
| Дальність виявлення: | до 12 метрів |
| Діапазон робочих температур, C°: | від -20 °C до +40 °C |
| Затримка часу: | від 10 секунд до 7 хвилин |
| Потужність споживання: | 0.5W |
| Напруга в мережі: | 220-240В |
| Номінальне навантаження | до 1200 Вт |
| Розміри: | 115*58,8мм |
| Термін експлуатації | 7 років |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення: | 180-360° |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴



